top of page

AREMEL LTD. CO.

Home: Welcome

AREMEL LTD. STI.

AREMEL Ltd. Sti., 14 Agustos 2005 tarihinde Seyhan/ Adana'nın Resatbey Mahallesi'nde faaliyetlerine baslamıstır. Kuruldugu günden bu yana sirket, düzenli olarak hedeflerini genisleterek ve yatırım yaparak bulundugu piyasanın öncü firmaları arasında bir yer edinmistir. Sirket, 2018 yılından bu yana 1500 m2 büyüklügündeki depo ve ofis alanında faaliyet göstermektedir.

AREMEL Ltd. Sti.'nin faaliyetleri üç ana alt baslık altında toplanabilir.

 

Müsteri memnuniyetini disiplinli hizmet anlayısı ile pekistiren AREMEL'in ana faaliyet alanı ambalaj sektörü ile ilgili hammadde (özellikle endüstriyel kagıt ve oluklu mukavva alanında) tedarigidir. Sirket, bulundugu cografyada büyük bir pazar payına sahip olmus ve hem yurtiçi hem yurtdısı tanınırlıga erismistir.  

 

AREMEL, dünyanın en büyük nisasta mutfak sistemleri üreticisinin yerel temsilcisidir. Uzman ekibi ile makine kurulumundan, kullanımına kadar müsterilerine destek vermektedir.

 

AREMEL'in faaliyet gösterdigi üçüncü baslık yerel gıda sektörüdür. Sirket, son teknoloji soguk hava depoları ile çesitli gıda ürünlerini taze ve hazır tutarak, restoran ve catering firmalarına hizmet verkmektedir.

AREMEL LTD. STI.'de müsteri memnuniyeti her zaman önceliktir ve sirketin kuruldugu günden bu yana bu alanda yarattıgı farklılık AREMEL'in basarısını saglamıstır.

Temsilciligini yaptıgımız sirketler:

Screen Shot 2021-10-17 at 4.16.48 PM.png
bottom of page