top of page

Makineler - Jet Pişiriciler

AREMEL Ltd. Sti.'de Müsterilerin ihtiyacları için cesitli makineler satıyoruz. Satısını yaptıgımız makinelerle ilgili teknik bilgileri asagıda bulunabilir, herhangi bir sorunuz veya talebiniz icin bizimle iletisime gecebilirsiniz.

Screen%20Shot%202021-01-09%20at%204.30_edited.jpg

TAM OTOMATIK SILINDIRIK KAPLAMA MAKINALARI

AREMEL Ltd. Sti.'de, Ingebox Sirketi tarafından Ispanya'da üretilen makinelerin satısını yapıyoruz. Satısını yaptıgımız makıneler oluklu mukavva üretiminde kullanılan makinelerdir. 

Oluklu mukavva üretim makinesi:

  • ACP 850

 

ACP 850, tavadan kagıt yüzeyine kadar her türlü yüzeyde, silikon veya kauçuk uygulama ruloları ile istenilen her türlü kaplama film kalınlıgında, yüksek kalitede yüzey uygulama performansı saglar. Etkileyici film kalitesiyle kagıt üstüne renkli baskı gibi bir görünüm saglar.

Screen Shot 2021-01-09 at 4.43.38 PM.png

S PRES ISI TRANSFER SISTEMI

S-Press ısı transfer sistemi, yapısmayı iyilestirme potansiyeline sahiptir.
Üretim hızı, levha kalitesi ve agırlıklı silindirlerinin neden oldugu sorunların önlenmesi gibi
veya örnegin bag bozulması, degisken ezilme gibi problemlere çözüm sunabilir.

S-Press, devrim niteliginde bir sistemdir ve herhangi bir
karta ısı transferini en üst düzeye çıkarmak için uygulanabilir. S-Press, mevcut agırlık rulosu ve pabuç sistemlerinin yerini alan herhangi bir makine markasına da takılabilir ve bu da en iyi ısı transferi seviyelerini saglar. Sonuçlar sürekli olarak daha düsük nisasta tüketimi, iyilestirilmis levha kalitesi, kenar kırma olmaması ve azaltılmıs buhar tüketimi ile tüm levha sınıflarında daha yüksek çalısma hızları göstererek S-Press müsterilerine yatırımlarından hızlı bir geri dönüs saglar.

Screen Shot 2021-01-09 at 4.47.24 PM.png

TAM OTOMATIK NISASTA MUTFAGI

SRS 3000, en gelismis tam otomatik nisasta yapıstırıcı sistemidir. Akıllı bilgisayar kontrol sistemi, tutkal formülasyonunun kontrolunu saglar; dogru yapıstırıcı jel sıcaklısı ve kararlı viskozite kontrolu sayesinde oluklu mukavva üretim hattı en iyi calısma performansını elde edecektir. SRS 3000 sistemi, eksiksiz bir üretim kontrol sistemine ve veri yönetimine sahiptir. Tüm formul PLC'de saklanır, operatorun yalnızca
formül kodunu seçmesi yeterlidir, makine otomatik olarak üretim sürecini baslatır.

Screen Shot 2021-10-17 at 4.27_edited.jp

HENAN JET PISIRICILER

HENAN Isletim Sistemleri altında yer alan enzimatik donüstürücüler, dispersiyon ekipmanları ve diger cesitli makine türleri ile gıda, kagıt, yapıstırıcı ve kimya endüstrileri için dinamik ve yenilikci bir jet ocak tedarikcisidir. Makineler hammaddede hemen hemen her ihtiyaca tam otomatik cözümler sunabilmekedir. Bu cözümler ıslak uç uygulamaları icin kagıt ve karton makinelerin dozajlanmasından, yüzey boyutlandırma ve kaplama uygulamalarına kadar degisebilmektedir . Ana ürünlerimiz nisasta ocakları ve enzimatik donüstürücülerdir. 

Machines: Products
bottom of page